O firmie

Firma Project-Dom zajmuje się budową domów drewnianych szkieletowych całorocznych na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski. Są to tzw. „domy pod klucz”. Wykonujemy zarówno parterowe lub jednopiętrowe domy drewniane wkomponowane w krajobraz naszych pięknych Beskidów, jak również domy tynkowane wpasowane w styl podmiejskich osiedli. Do budowy Państwa domu wykorzystujemy przede wszystkim naturalny budulec, jakim jest świerk beskidzki, oraz inne najlepszej jakości materiały budowlane dostępne na rynku. Łączymy tradycyjne technologie budowy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, dzięki czemu Państwa dom to dom funkcjonalny, ciepły, bezpieczny i ekologiczny. Dom wykonany w technologii szkieletowej to również dom tańszy około 30% od masywnych betonowo – murowanych konstrukcji.

Dysponujemy przykładowymi projektami domów, choć budujemy zgodnie z indywidualnym projektem technicznym każdego klienta.

Wykonujemy bezpłatnie kosztorysy ofertowe żądanych projektów bez żadnych zobowiązań z Państwa strony. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kategorii domów szkieletowych, co gwarantuje długowieczność Państwa domów i zadowolenie z naszych usług.

  • Dlaczego dom drewniany szkieletowy?

    Podstawową zaletą domów drewnianych  szkieletowych jest możliwość wybudowania domu nawet w 3 miesiące, co może być najważniejszym atutem dla osób budujących za pieniądze uzyskane ze sprzedaży mieszkania.