Przewodnik po budowie

 • Wykonanie konstrukcji domu - etap 1

  Konstrukcja domu szkieletowego wykonana jest z drewna świerkowego suszonego w suszarniach przemysłowych, czterostronnie struganego oraz impregnowanego ogniochronnie i grzybobujczo

 • Wykończenie domu z zewnątrz i ocieplenie - etap 2

   

   

  O ile etap 1 wykonywany jest zazwyczaj według pewnych sztywnych zasad (zgodnie z projektem architektonicznym) gwarantujących długowieczność Państwa domu oraz bezpieczeństwo o tyle etap drugi charakteryzuje duży wachlarz materiałów używanych do wykonywania kolejnych robót. 

 • Instalacje - etap 3

  Czas na instalację elektryczną i hydrauliczną. W tym wypadku, podobnie jak z fundamentem, klient może zlecić wykonawstwo innym firmom, choć w razie potrzeby kontaktujemy ze sprawdzonymi fachowcami w tej dziedzinie. Dobrze i sprawnie wykonane prace instalacyjne umożliwią nam szybkie rozpoczęcie prac związanych z wykończeniem wnętrza domu. Istniej możliwość wykonania wylewek na parterze (zwłaszcza, gdy Państwo stosują ogrzewanie podłogowe), wtedy prace wykończeniowe należy przesunąć o parę tygodni, do czasu odparowania wody z budynku.

 • Wykończenie wnętrza - etap 4

  Odpowiednio wykonane prace wykończeniowe to jedna z najważniejszych rzeczy, która sprawi, że Państwa dom będzie wyglądał estetycznie, nie będzie wymagał ciągłych poprawek, a Państwo będziecie chcieli wracać do niego codziennie. Niewiele firm zajmuje się wykończeniem własnych projektów ponieważ dopiero na tym etapie okazuje się czy dom zbudowany jest naprawdę solidnie. Poza tym estetyczne wykończenie wnętrza to prawdziwa sztuka, której niewiele firm potrafi sprostać. Firma Project-dom sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom klienta. Dzielimy się również naszymi pomysłami i doświadczeniem w przeprowadzeniu wszelkich prac.